Eesti Perearstide Seltsi liikmeks

Hea kolleeg!

Tere Tulemast Eesti Perearstide Seltsi liikmeks ( Klikka: Liikmeks astumise avaldus )

Olete astumas Eesti kõige suurema arstide erialaorganisatsiooni liikmeks. Tahame pisut tutvustada sellega kaasnevat.

Liikmestaatusega kaasneb Teile ajakirja Perearst 50% soodustusega aastatellimus. Ajakiri peegeldab kõige vahetumalt perearstide tegemisi, EPS juhatuse töid ja kirjutisi, uusi projekte peremeditsiinis, teadustöid, erialauudiseid laiast maailmast.
Perearstide seltsi liikmetele on ajakirja Perearst aastatellimus 50% tavahinnast soodsam. Tellimuse vormistamiseks täitke palun tellimisvorm https://www.med24.ee/perearst/eripakkumine .

Lisaks on ainult seltsi liikmel unikaalne võimalus kasutada meie endi loodud internetikoolituskeskkonda Svoog. Svoogis saab kuulata loenguid, vaadata konverentside videolindistusi, vastata täiendusküsimustele ja koguda täienduspunkte. Sisekeskkond on vajalik ka enese või oma praksise hindamistabeli täitmiseks, võrdlemiseks kolleegidega - seeläbi tekib võimalus oma tööd hinnata ja täiustada.

Sisekeskkond on vajalik ja mugav ka resertifitseerimisprotseduuri juures - nimelt saab koolitusdokumendid 5 a kohta edastada digitaalselt.

Sisekeskkonnaga liitumiseks tuleb liikmeavaldusele märkida oma isiklik kehtiv e-maili aadress. Alati tuleb meeles pidada, et koolitustele registreerudes osalejate nimekirjas tuleb kasutada seda sama meiliaadressi - muidu ei jõua saadud täienduspunktid lihtsalt Teie kontole.

Nende hüvede saamiseks ja perearsti ameti väärtuse kandmiseks läbi seltsi liikmelisuse tuleb tasuda EPSi esmakordselt liikmeks astumise tasu + jooksva aasta liikmemaks ehk esimesel aastal on sisseastumistasu (ühekordne aastamaks) + jooksva aasta liikmemaks (kui liige astub aasta keskel liikmeks siis maksab nende kuude eest mis on jooksval aastal), tasu 194,40 euri. Selle kohta saate arve 1 kord aastas meie raamatupidaja Anu Otsalt. Kõik liikmemaksuga seonduvad küsimused võibki alati saata Anu Otsa meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Arvelduskonto: EE671010102001436008

Residendi aastamaks on 194,40 eur-i aastas, kuid residendile ei lisandu sisseastumistasu (ühekordne aastamaks)

Kui teil on EPS-st eraldi seisev piirkondlik organisatsioon, siis on mõistlik astuda ka selle liikmeks. Piirkondlik organisatsioon tegeleb kohalikul tasandil perearsti huvide eest seismisega, peab läbirääkimisi KOV-ga, haiglatega, korraldab koolitusi ja vaba-aja üritusi.

Loomulikult liidetakse Teid ka perearstide seltsi üldlisti See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Listiga liitumiseks tuleb liikmeavaldusele märkida oma isiklik e-maili aadress.

Loodame, et perearstide seltsi kuulumine teeb Teile au! Sest meile teeb au, kui soovite olla meie seltsi liige!

Kõikidele EPS liikmelisust puudutavatele küsimustele vastab meeleldi meie sekretär  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kõik küsimused seltsi juhatusele on teretulnud meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Koduleht www.perearstiselts.ee

Eesti Perearstide Seltsi põhikiri https://www.perearstiselts.ee/eesti-perearstide-selts/meist/organisatsioon/pohikiri