Peremeditsiini praktikabaasid

Viimati uuendatud: 25.06.2020

Käesolev peremeditsiini praktikabaaside konspekti “versioon 2.0” on kokku pandud MTÜ Eesti Noored Perearstid ja TÜ peremeditsiini õppetooli koostöös. Antud konspektis on püütud ühtlasel kujul välja tuua kõik see informatsioon, mis võiks üliõpilast või arst-residenti peremeditsiini praktikabaaside valides huvitada. Kuna peremeditsiini õppebaase on üle 100, mis peegeldub ka selle dokumendi lehekülgede arvus, siis ruumi kokkuhoidmiseks ja uuenduste tegemise lihtsustamiseks ei ole siia lisatud pildimaterjali – huvipakkuva baasi leidmisel on soovitatav seda järgi vaadata juba perearstikeskuse veebileheküljelt. Eriala üldjuhendaja koostöös perearsti/perearstikeskusega ja arst-residendiga määrab residentuuri programmi alusel arst- residendile peremeditsiini praktika põhibaasi suuremas linnas ja kõrvalbaasi maa piirkonnas.

Tagasiside korral palun kirjutada:MTÜ Eesti Noored Perearstid | See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. TÜ peremeditsiini õppetool | tervis.ut.ee, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

NB! Praktikabaaside lehekülg on koostamisel. Ülevaate praktikabaasidest saate dokumenti allalaadides (PDF)  Peremeditsiini praktikabaasid

   

ikoon ida
Ida-Virumaa praktikabaasid
ikoon tartu
Tartumaa praktikabaasid
ikoon parnu
Pärnumaa praktikabaasid
ikoon laane viru
Lääne-Virumaa praktikabaasid
ikoon viljandi
Viljandimaa praktikabaasid


ikoon voru
Võrumaa praktikabaasid
ikoon saare
Saaremaa praktikabaasid
ikoon jogeva
Jõgevamaa praktikabaasid
ikoon jogeva
Järvamaa praktikabaasid
valga perearstid
Valgamaa praktikabaasid
ikoon polva
Põlvamaa praktikabaasid


ikoon läänemaa
Läänemaaa praktikabaasid
ikoon hiiumaa
Hiiumaa praktikabaasid
ikoon raplamaa
Raplamaa praktikabaasid