Asutuse küberturvalisuse tõstmine

Asutuse küberturvalisuse tõstmine ja selle ajakohastamise eest hoolt kandmine minimeerib riske, et kolmandad osapooled ei saa enda kasutusse perearstikeskusega seotud tundlikku informatsiooni. Hea küberturbe hügieeni korral on potentsiaalse ründajate elu keerulisem ning eduka rünnaku järgselt andmete lekkimisest ja/või kadumisest tingitud kahjud väiksemad.

Soovitame igal perearstikeskusel tegeleda regulaarse küberturbe hügieeni hoidmisega, et kriitilisel ajahetkel oleks võimalik perearstiabi tagada.

Küberintsidentidest teavitamine

Küberintsidendi korral saab nõu küsida CERT-EE käest (24/7), samuti on võimalik neile saata ka teavitus.

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefon: 663 0299

Küberturvalisuse küsimused ja praktiline abi

Küberturvalisus alaste küsimuste ja probleemidega (nt. perearstikeskuse IT-taristu riskianalüüs ehk audit, infoturbepoliitika, E-ITS rakendamine) võib pöörduda EPSi infosüsteemi haldurite Ardo Annisiti ja Kristjan Krassi poole, kes aitasid küberturbe koolitusi läbi viia. Ole küberkaitstud!

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Telefon: +372 5661 5688
Asutus: Prevent IT https://www.preventit.ee