Peremeditsiini residentide teaduskonverentsil läks esikoht Elle-Mall Keevallikule

teduskonverentsil esikoht
Foto: Agne Adamson

Möödunud nädala neljapäeval ja reedel Tartus toimunud peremeditsiini residentide teaduskonverentsil sai oma töö eest esikoha Elle-Mall Keevallik.

Elle-Mall Keevallikule võidu toonud teadustöö oli teemal "Nahaabtsessid ja nende käsitlus", mille kohta saab täpsemalt lugeda siit. Teine koht läks jagamisele Maili Jorro ja Merle Bunescu ("Eriarstide teadmised perearstisüsteemi rahastamisest") ja Andra Lätti ("Noorte perearstide tööga rahulolu ja läbipõlemine ning hinnang residentuurile") vahel. Kolmanda koha sai Ann Starkopf töö eest "Lihaste funktsionaalne võimekus tervisega seotud elukvaliteedi ennustajana esmatasandi meditsiinis".

Põhjalikumalt saab teaduskonverentsist lugeda juunikuu Perearstist.